Przewlekły ból żołądka pomimo diety, nalot na języku i zapalenie łojotokowe skóry

Witam! oststnio pojawiły mi sie problemy z zoładkiem. Od paru dni ciagle mnie boli mimo diety. 2 tygodnie byłam na diecie oczyszczającej "Post Daniela" i zaczełam powoli wprowadzac inne produkty. Na moim języku ciagle mam biały nalot którego nie jestem w stanie zmyc. Kolejną dolegliwością jest zapalenie łojotokowe, którego nie moge sie pozbyc- na głowie, w uchu i w miejscu intymnym. Dodam, ze mam problem zajsciem w ciaze i nieustanie odanwiające się torbielki na jajnikach. Czy to przez grzybice?

witam,
biały nalot na języku sugeruje występowanie zmian grzybiczych - wskazane leczenie miejscowe.
Łojotokowe zapalenie skóry powinien skontrolować dermatolog i ewentualnie włączyć leczenie.
Torbiele na jajnikach mogą zaburzać owulację i przyczyniać się do niepowodzeń zapłodnienia.

W przypadku zmian grzybiczych powinno się unikać pokarmów z cukrami (węglowodanów; tj. słodycze, owoce! ) ponieważ są one pożywką dla grzyba.