Przewlekły kaszel i wymioty u 4-latki

Dzień dobry, mam czteroletnią córkę, która przewlekle kaszle. Dziecku towarzyszy przy tym gęsty katar. Najgorsze są noce, gdyż dziecko strasznie się męczy. Budzi się z powodu duszącego kaszlu. Kaszel wpierw jest suchy, później mokry i dziecko wymiotuje flegmą. Nie wiem już co robić. U pediatry jesteśmy raz w tygodniu. Lekarz twierdzi, ze dziecko jest osłuchowo czyste. Błagam o pomoc nie wiem już, co mam zrobić. Czy udać się do jakiegoś specjalisty? dodam tez ze dziecku zdiagnozowano 3 migdał.

Są to typowe objawy zapalenia zatok u dziecka z trzecim migdałkiem. Ja w takiej sytuacji natychmiast usuwam trzeci migdałek. Jest to zabieg trwający 5 minut, po godzinie wypuszczam dzieci do domu. Dr.K.Jach 669074760