Przewlekły kaszel u 8-miesięcznego dziecka

Witam jestem mama obecnie 8-mio miesiecznego synka . Moje dziecko od 3 miesięcy kaszle 1,5 m-ca temu trafiliśmy do szpitala z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli i puc. dostał antybiotk pomogło choć kaszel do końca nie miną i obecnie znowu wszystko wrocilo kaszel jest bardzo mocny i mokry co może być przyczyna ze stale kaszel nawraca najpierw jest suchy a później przeradza się w mokry i wciąż ma katar .zaczynam się martwic bo trwa już to bardzo długo z małymi tylko przerwami Lucyna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą wynikać z ponownej infekcji dróg oddechowych.