Przewlekły kaszel u dziecka i alergia

WITAM,U NAS KASZEL TRWA POLTORA MIESIACA,MOKRY GLOWNIE NOCA.DZIECKO MA ALERGIE NA ROZTOCZE,PIERZE,TRAWY ,PLESN,BRZOZE.BYLA LECZONA SYROPAMI WYKRZTUSNYMI-BEZ SKUTKU.PO 3 TYG.BRANIA NASOMETINU ZNIKL JEDYNIE KATAR.OD 4 TYG.BIERZE PROSZEK W OPLATKU NA OBKURCZENIE MIGDALA-JEST PRZEROST,ALE KASZEL WCIAZ JEST.OD WCZORAJ DOSTAJE SINGULAR I JOVESTO I BIOARN C,JAK NIE POPRAWI SIE DO NIEDZIELI TO MAMY ZROBIC RTG PLUC.BOJE SIE ZE TO COS POWAZNEGO!DZIECKO MA SUPER APETYT,JEST WESOLE,JEDNYM SLOWEM NORMALNE

Dzieci do 6-7 lat, a nawet dłużej nie radzą sobie z flegmą w ciele. Są zaśluzowane w płucach, nosie, jelicie. Leki objawowe tylko maskują problem, który za chwilę wychodzi w większym nasileniu. Tylko korygując dietę można to powstrzymać. Na czarnej liście u takiego dziecka znajduje się cały nabiał, cukier i wszystko z nim, kaszki istant dla dzieci, soczki, cytrusy, także czasem gluten.
Dieta odśluzowująca osusza ciało dziecka. Do tego leki homeopatyczne, leki odgrzybiające, probiotyki i w ciągu ok. 6 miesięcy problem jest już minimalny.
pozdrawiam