Przewlekły katar pomimo korekty przegrody nosowej oraz badanie słyszenia

Witam ! 2 pytania w jednym Moje pytanie dotyczy przegrody nosowej. Miałem ją poprawianą razy i nadal czuje, że moj nos jest krzywy, do tego ciągle mam katar i zatkaną prawą dziurkę nosową ;/ Czy może to być przyczyn,a mniejszej kondycji ?:) 2 Gdy zatykam lewe ucho wydaje mi się, ze dzwięki są wyciszone bardziej niż gdy zatykam prawe. To tak jakby zatknięcie prawego, robiło malutką róznicę, a lewego ogromną - czy mogę mieć problem ze słuchem?Czy może to mieć wpływ na uzdolnienia muzyczne ?:)

Jesteś taka młoda a tyle problemów. Zrób coś z tym. Zmień laryngologa?. Drożny nos to drożne trąbki słuchowe. Drożne trąbki słuchowe to dobry słuch. Twoje problemy są do rozwiązania. do dzieła.