Przewlekły katar z gęstą białą wydzieliną, zawroty głowy, swędzenie spojówek

Witam od maja mam przewlekły katar z gęstą białą wydzieliną do tego dochodzi zawroty głowy,ból gałek ocznych a rano swędzenie spojówek,często miewam także stany podgorączkowe,i ogolne osłabienie i sennośc.W ciągu 3mcy brałam 3antybiotyki.Rok temu przeszłam operację całkowitego usunięcia tarczycy.Lecze się na niedoczynnosc i nadcisnienie.Mam 30l.Proszę o odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest diagnostyka, gdyż opisane dolegliwości nie są specyficzne.Powyższe objawy mogą mieć wiele przyczyn. Konieczna jest konsultacja lekarza rodzinnego, który po zebraniu dokładnego wywiadu i zbadaniu Pani, zleci niezbędne badania dodatkowe i wskaże dalsze postępowanie diagnostyczne. Pozdrawiam.