Przewlekły nieżyt nosa i katar

Witam od momentu zajścia w ciążę cały czas miałam katar. Po u urodzeniu dziecka na jakiś czas katar ustał, mniej więcej na 3 miesiące. i powtórnie powrócił, nasilony.Codziennie lub co drugi dzień leje mi się z nosa jak z kranu i kicham. Do tego mam ciągle zatkaną jedną dziurkę, co utrudnia mi oddychanie. A i czasem mam ataki gryzącego bólu w gardle, w górnej części podniebienia, nawet tabletki do ssania nie pomagają. Dodam że jestem alergikiem na kurz i mąkę pszenną, ale nie przyjmuję leków.

Milena Lubowicz

Być może należy rozważyć przyjmowanie leków przeciwalergicznych? Polecam wizytę u lekarza rodzinnego lub alergologa.
Pozdrawiam