Przewlekły problem z łupieżem

niewim czy to łupież czy łuszczyca.byłam u dermatologa przepisał mi szampon noel i lek elkom na początku trochę pomogło ale łupież powrócił.stosowałam płukanie octem mycie szarym mydłem natłuszczałam olejem-wszystko było dobrze dopóki włosy nie wyschły moze problem jest w środku a nie na zewnątrz co robic moze jakieś olejki pomogą?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza, jednak tym razem należy wykonać dokładniejsze badania krwi aby ustalić dokładną przyczynę.