Przewlekły stan podgorączkowy, osłabienie i zmęczenie a ryzyko choroby wenerycznej

Od1,5 roku mam ciągle stan podgorączkowy, waha się to między36,9-37,8 do tego dochodzi częste osłabienie, zmęczenie itd.To wszystko zaczęło ok1,5 roku temu kiedy to odbyłem stosunek z obcą kobietą.I jeszcze tego samego dnia dostałem te objawy ponieważ zacząłem się panicznie przejmować że złapałem jakąś chorobę weneryczną np.hiv itd.Też przez 2 miesiące po tym strasznie strzelało mi w stawach.Testu nie robiłem ale możliwe jest że mam jakąś chorobę przez tak długo utrzymujące się objawy, np.HIV?

Witam. Utrzymujący się stan podgorączkowy może być manifestacją zakażenie wirusem hiv. Proszę nie lekceważyć sprawy i wykonać odpowiednie testy.