Przewlekły stan podgorączkowy po operacji zatok szczękowych

PRZEWLEKŁE STANY PODGORĄCZKOWE. Witam! Mój problem jest bardzo nietypowy i trudny do zdiagnozowania z uwagi na brak dodatkowych objawów poza zwiększoną temperaturą.Niespełna dwa lata temu przeszłam operację zatok szczękowych ale miesiąc po zabiegu stany podg. powróciły.Robiłam szereg badań pod tym katem i wyniki wyszły w normie i zadowalające. Temp. sięga w granicach 37-37,4 wówczas pojawia się przeszywajace uczucie żaru od ud poprzez drogi oddechowe i uczucie pęcznienia zył w rękach

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z zaburzeniami równowagi hormonalnej. Myślę że warto przeprowadzić diagnostykę również w tym kierunku i wykonać oznaczenia poziomu hormonów tarczycy, jajnika, przysadki i nadnerczy (TSH, fT3, fT4, FSH, LH, prolaktyna, kortyzol, DHEAS).