Przez jaki czas po poronieniu będę krwawić?

poroniłam wcześnie bo nawet na usg nic nie było a bhcg 10.04 było 391 a 12.04 było 429 lecz plamiłam i dostałam tabletki i 15 przestałam plamić 18.04 byłam u lekarza i dalej nic nie było widać poszłam na bhcg i wyszło 28. a 25.04 mam isc do kontroli a dziś dostałam krwawienia/okesu jak długo bedzie on co sie z moim ciałem dzieje prosze o pomoc

Prawdopodobnie obecnie dostała Pani normalnego krwawienia miesiączkowego, które zapewne będzie trwało tyle co zazwyczaj u Pani okres miesiączkowy. W razie wątpliwości proszę ponownie skonsultować się ze swoim ginekologiem prowadzącym.