Przez jaki czas po zastrzyku doszklistkowym trzeba oszczędzać wzrok?

Jak długo trzeba oszczędzać wzrok po zastrzyku doszklistkowym z powodu wysiękowego zwyrodnienia plamki żółtej ( substancja Eylea) tzn unikanie komputera, wysiłku fizycznego, ostrego światła itp. Do ilu dni następuje poprawa? Jestem czwarty dzień po pierwszym zastrzyku, w teście Amslera dalej krzywią mi się linie proste w chorym oku.

Witam. Nie należy cięzko pracować fizycznie,nie dżwigać powyżej 8 kg oraz należy unikać gorących kąpieli.Komputer nie jest zakazany ani normalne czynnosci wzrokowe-czytanie ,TV.Poprawa może nastąpic w każdym momencie, regułą jest leczenie więcej niż 3 injekcjami Eylea.Proszę nie tracić nadziei, zdrowo się odżywiać i zachować spokój ducha. Pozdrawiam serdecznie