Przez jaki czas utrzymuje się Paracetamol w organizmie?

Witam, czy jeżeli spożywałem Gripex MAX GotActiv w następujący sposób: poniedziałek 3 szaszetki, wtorek 3 saszetki, środa rano 1 saszetka, to w czwartek wieczorem mogę spożywać alkohol (w sporych ilościach), czy paracetamol może jeszcze utrzymać się wtedy w organiźmie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Tylko przyjmowany w nadmiernych dawkach kumuluje się (A właściwie jego toksyczny metabolit).