Przeziębienie a guzek w obrębie stopy

Dziendobry. Mam takie niepokojace zapytanie moja dziewczyna od kilku dni byla przeziebiona zaczelo sie od bolu glowy gardla przyjmowali leki przeciw grypce ( polopiryna na noc oraz w ciagu dnia gripex) oraz tablketki holisept nie wiem czy jest to zwiazane ale w piatek spuchla jej prawa stopa na piecie pojawil sie taki jakby guzek dzisiaj rano on zniknol lecz nastepny taki jakby guzek podobny do czerwonego siniaka na prawej rece niedaleko pach oraz przy brzuchu po prawej stronie :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.