Przeziębienie a leczenie kanałowe zęba

Witam, za dwa dni mam mieć dokończone leczenie kanałowe górnej piątki, w tej chwili mam założoną trutkę i fleczer , ale pojawił się problem ponieważ zachorowałem , mam coś z gardlem , lekka gorączkę i ogolne otępienie , stąd mam pytanie czy dokończenie leczenia w takim stanie będzie miało negatywny wpływ na samego zęba i skuteczność zabiegu oraz czy może spowodować powikłania, oraz jak długo można chodzić z trucizną tak aby leczenie było skuteczne i również nie bylo powikłań ???

Myślę,że nic się nie stanie jak wizyta u stomatologa troszeczkę "poczeka" - proszę tylko powiadomić o tym gabinet bo na pewno w tym czasie skorzysta ktoś inny.