Przeziębienie a opuchlizna stopy

Witam. 25lat kobieta .Kilka dni temu złapało mnie przeziębienie. Wyeliminowałam je polopiryna gripexem oraz tabletkami na bół gardła. Niestety wystapily takie objawy spuchla mi prawa stopa pod pieta miała jakby guza oraz barku nad pacha oraz pod brzuchem wyskoczyly mi zaczerwienione guzki ten na rece pobolewa i swędzi ... czy może to być związane z przeziębieniem ?? Jutro ide do lekarza lecz nie daje mi to dziś spokoju i chialabym wiedzieć co to może być :/ jest lekko przerazona ;/

Aleksander Ropielewski

Bez oceny guzkó i przeprowadzenia badania niestety nie jestem w stanie powiedzieć co jest przycyzną Pani dolegliwości. Konieczny kontakt z lekarzem.