Przeziębienie a trudności w połykaniu śliny

Witam! mam problem,a mianowicie jakieś pół roku temu uległem przeziębieniu bolało mnie gardło ,kaszel i katar..Lecz gdy zbadałem gardło dotykając różne części stwierdziłem zgrubienie kości gnykowej na całej długości lewej strony.Powiększenie jest twarde jak normalna kość i przy przyciskaniu nic nie boli.Powiększenie trwa jakieś pół roku ,ale ostatnio zauważyłem trudność w połykaniu śliny w określonych pozycjach.Mam także strasznie wyglądające dwa zęby i białą plamę nad nimi na podniebieniu

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania laryngologicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z laryngologiem.