Przeziębienie, bóle gardła, gorączka i zaburzenia oddychania

Witam, mam 21 lat. Tydzień temu pojawiły się pierwsze oznaki przeziębienia, choroba przebiegła nadzwyczaj delikatnie niż zawsze, aczkolwiek gorączka i bóle mięśni były towarzyszące. Zaczęło sie od BARDZO SILNEGO bólu gardła, następnie choroba a do dziś( tydzień po) utrzymała się lekka gorączka wraz z katarem, KASZLEM nie do zniesienia! Dusze się rano wieczorem w nocy, nie mogę oddychać, nie moge mowić, mam zawroty głowy, kaszlę CAŁY CZAS. Nie przesadzam ! i tak sucho najczęściej że brak tchu

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne badanie lekarskie, bez tego nie da się postawić diagnozy i zasugerować leczenia.
Pozdrawiam