Przeziębienie, chroniczny stres a miesiączka

Witam!
Dzień po zakończeniu miesiączki doszło do pieszczot pomiędzy mną a moim partnerem. Zaznaczam, że nie doszło do stosunku ani do wytrysku nasienia, za to oboje dotykaliśmy członek dłońmi. Następnego ranka, tj. po ok. 9-10 godzinach, partner pieścił mnie dłonią. Po upływie tygodnia zachorowałam - pełnoobjawowe przeziębienie z gorączką, połączone z przyjmowaniem leków (nie antybiotyków), trwało tydzień.
W owym czasie miałam też mnóstwo stresów (choroba mojego taty, kłopoty osobiste, gorący czas na uczelni i paranoja na punkcie ew. ciąży!)... Właściwie już lada moment powinien pojawić się okres (moje miesiączki nigdy nie były regularne, mam 24 lata). Czy w ogóle mogło dojść do zapłodnienia?
Dodam, że nie odczuwam żadnych symptomów ciąży (a wręcz odczuwam delikatne bóle w podbrzuszu jak przed menstruacją) przez cały cykl - tj. od ostatniej miesiączki po dzień dzisiejszy obserwuję śluz - raz gęstszy, raz rzadszy, przypominający konsystencją białko kurzego jajka, czyli nie ma niczego niezwykłego. Mimo wszystko mam obawy i bardzo proszę o pomoc!

Witam serdecznie!
Opisywana przez Panią sytuacja intymna, w żaden sposób nie była ryzykowna. Owszem, należy pamiętać o preejakulacie, ale jeżeli partner nie wkładał bezpośrednio dłoni do pochwy, nie ma szans na zapłodnienie. W ciągu kilkunastu kolejnych godzin płyn zdążył wyschnąć, co skutkowało zabiciem potencjalnych plemników.
Powtórzę zatem, że nie ma podstaw do obaw o zajście w ciążę. Oczywiście, jeżeli jest Pani nadal pełna obaw, może Pani wykonać test ciążowy. Po 14 dniach od stosunku, wynik uznaje się za wiarygodny.
Na koniec chciałabym przestrzec, że w obecnym cyklu miesiączka może się opóźnić. Wspomina Pani o infekcji dróg oddechowych oraz przewlekłym stresie. Są to czynniki wpływające na długość cyklu.
Pozdrawiam