Przeziębienie córki a konieczność wizyty u lekarza

Moja córka jest przziebiona, ale nie gorączkuje co najwyżej temperatura dobija do 37,7, a następnie spadła do 35-36, podaję dużo płynów, czopki viburcol oraz syrop neosine oraz pryskam gardełkoCo mogę jeszcze zrobić i czy wymaga wizyty u lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie napisała Pani jak długo utrzymują się objawy. Jeśli nie dojdzie do złagodzenia dolegliwości to konieczna będzie wizyta u lekarza.