Przeziębienie i ból nerek

Witam. Kilka dni temu miałem objawy przeziębienia i piłem theraflu. Zacząłem odczuwać ucisk w nerkach. Potem okazało się, że mam zapalenie zatok, ale problem z nerkami pogorszył się. Odczuwam kłujący ból w nerkach, niekiedy dolnych odcinkach kręgosłupa. Odczuwam też punktowe „bulgotanie” czy „ssanie” w nerkach, niekiedy pod żebrami oraz w brzuchu. Występuje wielomocz (od dłuższego czasu, nawet jak byłem zdrowy). Mam też żółty nalot na języku. Proszę o poradę.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji układu moczowego. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie.