Przeziębienie i ból w okolicy żeber

W trakcie choroby - przeziębienie pojawił się ból w okolicy żeber po prawej stronie, nasilający się przy kaszlu i ruchach, choroba w znacznym stopniu ustąpiła ale ból pozostał i chociaż już prawie nie kaszlę to teraz dodatkowo pojawił się ból w okolicy żebrowej po lewej stronie. Myślałam o zapaleniu chrząstek międzyżebrowych ale ból nie jest w okolicach mostka, tylko po bokach ciała. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec, konieczne jest badanie lekarskie, proponuje udac sie do lekarza rodzinnego. A jaki cząs minął od infekcji?