Przeziębienie i infekcja dróg rodnych po pettingu

mam chyba jakąś infekcje pochwy a w ciazy raczej na 99 % nie jestem, lecz własnie ta infekcja pojawiła mi sie po pettingu, gdzie mój chłopak nie miał chyba umytych rąka wkładał mi je do pochwy, dodam że jestem przeziębiona i mam trochę osłabiony organizm, czy to może być powód infekcji ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu trudno stwierdzić co było przyczyną wystąpienia infekcji. Należy jednak jak najszybciej wdrożyć leczenie. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.