Przeziębienie i silny katar

Witam! Od momentu kiedy złapało mnie przeraźliwe jesienne przeziębienie (dalej meczy mnie potworny katar) zauważyłam również biały nalot na wargach sromowych i odczuwałam delikatne pieczenie przy sikaniu. Ignorowałam oznaki i łagodziłam świąd żelami intymnymi. Od 2- 3 dni nalot stał się większy, żele przestały pomagać, a pieczenie i świąd oraz dyskomfort przy sikaniu (często chodzę do toalety) są nie do wytrzymania. Dodam - test PH wykazał wszystko w normie. Na co mogą wskazywać takie objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Na infekcję pochodzenia grzybiczego. Wskazany kontakt z lekarzem i podjęcie leczenia.