Przeziębienie, katar i kaszel od 3 tygodni

Witam moja corka od ok.3 tyg jest przezbiona u lekarza bylam 3 krotnie inic ale od rana ma okropny katar slychac ze nie moze oddychac normalnie okropnie kaszle i kicha temp. 38.2 lekarz na wszelki wypadek przepisal antybiotyk tylko czy to jesy wskazanie do antybiotyku boje sie ze osadzi sie cos na plucach itp.

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do pediatry. Który zbada dziecko i ewentualnie wskaże czy powinna Pani zastosować antybiotyk. Bez odpowiedniego badania nie mogę Pani udzielić informacji.