Przeziębienie od ponad dwóch miesięcy a możliwość kuracji

Witam. Od ponad 2 miesiecy jestem przeziebiony i mam katar. biore leki oraz przebywam w cieplym miejscu. ubieglego roku mialem usunieta sledzione wiem ze to moglo oslabic znacznie moja odpornosc . A pytanie mam takie : Czy jest jakas kuracja leczenia innego typu by wrocic na pelne wyzdrowienie ? Obecnie mam stala goraczke 37.5 i od miesiaca sie tak utrzymuje. Lekarze ogolni nie sa w stanie odpowiedziec na moje pytanie

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno stan taki wymaga wykonania morfologii krwi i wskaźników stanu zapalnego oraz poszukiwania ukrytego źródła zakażenia.

Witam,
może Pan spróbować stosować naturalne preparaty wzmacniające odporność, aby uniknąć częstego łapania infekcji.
Czy występują w badaniach laboratoryjnych nieprawidłowości?
37,5'C nie jest gorączką, a niewielkim stanem podgorączkowym.

pozdrawiam!