Przeziębienie po usunięciu migdałków podniebiennych

17.09.2014 r. mialem usuwane migdalki podniebienne od tamtego czasu przyjalem juz 3 antybiotyki ciagle jestem przeziebiony mam zatkany nos i kaszel. czy to normalne po taki zabieguczy z czasem to minie?

Witam. Odporność po zabiegu usunięcia migdałków zazwyczaj jest przejściowo osłabiona. Proszę dbać o siebie i stosować zdrową, pełnowartościową dietę. Warto również wykonać badania kontrolne krwi.