Przeziębienie, seks a ryzyko ciąży

Witam serdecznie. ..mam mały problem, 18 lutego dostałam miesiączkę, miesiąc wcześniej też miałam o. Tej samej porze czyli 18 stycznia to tak liczę ze co 30,31 dnia mam cykl miesiączki, 12 marca współżylam bez zabezpieczenia i 15 marca,13 marca przeziebilalam się, miałam i nadal mam kaszel katar, biorę środki przeciw przeziębieniu theraflu. Przewidywana miesiączkę mam 20 a 21 marca , miałam lekkie bule podbrzusza ale minęły. ....czy to może być ciąża? Mam nadzieje ze nie. Proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bardziej prawdopodobne, że infekcja wywołała zmianę długości cyklu. Dla pewności proszę wykonać test ciążowy. Pozdrawiam