Przezierność karkowa w 13. tygodniu

pANIE DOKTORZE MIALAM ROBIONA PRZEZIERNoSC KARKOWA W 13 TYG I WYNOSILA 1,6 MM. Badanie AFP w 16 tyg wynosło 18,51 U/ml w zakresie [<=5,80] co to oznacza??

Piotr Pilarski

Wyniki tych i innych badań należy wprowadzić do programu aby obliczyć ryzyko urodzenia dziecka z wadą. Proszę zgłosić się z wynikami do swojego ginekologa. Zdalnie nie jestem w stanie tego oszacować.

Pozdrawiam.