Przezkrętażowe złamanie kości udowej

dzien dobry, moj tata wiek 76 lat przebyl przezkretarzowe zlamanie kosci udowej prawej . Lekarz niezdecydowal sie na operacje zalecil ze sie goi i zalecil lezenie w lozku przez cztery tygodnie a potem skierowanie sie do ortopedy na zdjecie. Moje pytanie jest czy to dobrze ze nie bylo operacji czy pozniej konieczna jest rehabilitacja i czy moze odbyc sie rehabilitacja w domu i kiedy tata moze wstawac?Dziekuje

Obecnie takie złamania leczy się operacyjnie, chyba że pacjent się nie zgadza lub ryzyko wystąpienia powikłań jest zbyt duże np niewyrownane choroby wewnętrzne