Przezroczysta powłoka na członku - co to?

Witam! Mam 14 lat i dziś zauważyłem przezroczystą 'powłokę' na penisie podczas wzwodu. Nie da się jej zdjąć i penis jest dosyć śliski. W stanie spoczynku cały się nienaturalnie marszczy. Nie wiem co robić! Proszę o pomoc!

Witam serdecznie.

Bardzo mało Pan niestety napisał o objawach, które się pojawiły - czy występują jakiekolwiek zmiany skórne, czy dolegliwości i pojawiają się jedynie podczas wzwodu, czy nieprawidłowa wydzielina pojawia się tylko podczas wzwodu, czy również w innych okolicznościach, czy towarzyszą temu dolegliwości bólowe, pieczenie, świąd, bolesne oddawanie moczu, podniesienie temperatury? Czy zmiany pojawiały się pierwszy raz w życiu?

Całkowicie prawidłowym stanem jest zmniejszenie obwodu członka w spoczynku, w związku z czym skóra wygląda inaczej niż we wzwodzie.

Zachęcam Pana do wizyty u lekarza, który będzie miał możliwość zbadania i obejrzenia zmian, a tym samym postawienia rozpoznania. Może Pan sie udać do lekarza rodzinnego, dermatologa, urologa.
Jeżeli tylko Pan może warto na ten temat porozmawiać z rodzicami, na przykład z tatą.

Pozdrawiam