Przezroczysta sperma u 14-latka

Witam mam 14 lat lat moja sperma jest przeźroczysta, słyszałem, że to normalne i wkrótce będzie ona normalna (biała). Tylko, że ja tak mam już od ponad roku, na początku była tego niewielka ilość, po prostu się rozlewała na grzybie a teraz wytryskuje i jest tego dużo. Zastanawiam się czy w moim przypadku ona nabierze białego koloru, jeśli tak to czy długo będzie to trwało?
14 LAT ponad rok temu

Witam,
Znajdujesz się jeszcze w okresie dojrzewanie, Twoja sperma ma więc prawo wyglądać w ten sposób. Sam zauważyłeś, że jej wygląd ulega zmianie. Trudno ocenić, ile czasu zajmie aż stanie się ona biała, mogą być to nawet 2-3 lata. Nie ma powodów do niepokoju. Pozdrawiam.

Pierwsze wytryski składają się głownie z płynu nasiennego, który nie jest jeszcze zagęszczony. Płyn nasienny często się pojawia jeszcze przed wytryskiem, zwłaszcza u mężczyzn po dłuższym okresie abstynencji seksualnej albo u młodych mężczyzn, którzy jeszcze nie współżyją regularnie. Liczę, że w ciągu 1 roku sytuacja się unormuje.. Pozdrawiam – RH