Przezroczysta wydzielina z sutka - co to jest?

Witam.

Mam 15 lat. Ostatnio pobolewa mnie prawa pierś. Weszłam na jedną ze stron i przeczytałam, że może to być podwyższony progesteron, następnie przeczytałam, że przez to może być wydzielina z sutka. Sprawdziłam i tak - mam przezroczystą wydzielinę z sutka. Proszę o pomoc, trochę się boję. A i jeszcze jedno, ja nigdy nie współżyłam. Może to być objawem odchudzania albo choroby. Od kilku dni jestem chora, ale także się odchudzam. Mam mdłości i zawroty głowy.

Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.

Wydzielina z piersi podczas okresu dojrzewania może być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Czasami także drastyczne odchudzanie może mieć na to wpływ! Uważam, że powinnaś odwiedzić lekarza ginekologa. istnieją poradnie specjalistyczne gdzie przyjmują ginekolodzy dziecięcym specjalizujący się w takich problemach. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma takiej poradni można udać się do zwykłego ginekologa, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam serdecznie.