Przezroczysty i ciągnący się śluz zamiast miesiączki

Powinnam dostać miesiączkę z 5 dni temu, ale jeszcze sie nie pojawila, a zamiast tego wydziela się przezroczysty, ciągnący się śluz? Co to oznacZa? Kiedy prawdopodobnie dostanę okres?

Aleksander Ropielewski

Może to oznaczać zakażenie lub też wynikać z zaburzeń cyklu o podłożu hormonalnym. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy może się Pani spodziewać okresu ponieważ nie wiem jaka jest przyczyna Pani obecnie opóźnionego okresu.