Przezroczysty śluz przed miesiączką i seks bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

Dzien dobry.2dni Przed miesiaczka miałam przezroczysty sluz i w ten dzien kochaliśmy sie bez zabezpieczenia do końca. Na drugi dzien dostałam miesiaczke. Czy mogłam zajsc w ciaze ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ma Pani regularne cykle to szansa na ciążę podczas stosunku bezpośrednio przed okresem jest bardzo mała.