Przezroczysty śluz z pochwy po owulacji a ryzyko ciąży w wyniku pettingu

Witam. Mam 19lat. Nie wspolzylam jeszcze z chlopakiem ale czasami moj partner robi mi palcowki. Zawsze ma czyste rece. Nigdy nie robi mi ich po kontakcie dloni z penisem czy sperma. Za tydzien powinnam dostac miesiaczki a owulacje juz mialam. Martwie sie czy moge byc w ciazy poniewaz mam dziwny, przezroczysty sluz z pochwy i jest go bardzo duzo. Czy mam powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie było kontaktu nasienia z drogami rodnymi to nie ma powodu do zmartwień.