Przezroczysty śluz, zaparcia i ból jajnika a możliwość ciąży

witam! kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczania w dni płode, lecz on nie 'spuscil' sie we mnie, za okolo 2 tygodni powinnam miec okres a teraz mam sluz przeroczysty i bol prawego jajnika i zaparcia, moge byc w ciazy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można wykluczyć możliwości ciąży w tej sytuacji. W razie braku miesiączki w spodziewanym terminie proponuję wykonać test ciążowy, wcześniej wynik może być ujemny pomimo faktu ciąży.