Przy jakich chorobach stosuje się lek altra?

Witam przy jakich chorobach stosuje się lek altra i jaki on ma wpływ na nasze zdrowie lub życie

Jest to tzw. suplement diety, dostępny bez recepty. Ma wspomagać funkcje wątroby. Producent chwali (nic dziwnego, bo chce jak najwięcej sprzedać), a jaka jest jego prawdziwa wartość trudno powiedzieć. Jeżeli są problemy z wątrobą lub z przewodem pokarmowym to bezpieczniej jest skonsultować się ze specjalistą (gastrolog, hepatolog) a nie samemu "leczyć się" tzw. suplementami diety.