Przy jakich objawach należy wykonać cały pakiet badań na tarczycę?

Przy jakich objawach należy wykonać cały pakiet badań na tarczyce tzn. tsh,ft3,ft4,antyTPO i antyTG?.Musza być jakieś objawy,czy kontrolnie można wszystko wykonać?Pytam,bo wiadome,że lekarz bez objawów nie przepiszę mi tego.Czy przy prawidłowym tsh też należy je oznaczyć?Przy problemie skóry łojotokowej i rozdrażnieniu warto?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie stwierdza sie innych przyczyn to mozna, aczkolwiek nie sa to typowe objawy dla chorób tarczycy