Przybieranie na wadze, ból brzucha i zatrzymanie miesiączki

choruje na niedoczynnosc tarczycy i luszczyce , pomimo diety , kontroli przez dietetyka i cwiczen moja waga nadal wzrasta, pojawilo sie dziwnny bol brzucha po lewej stronie i pulsowanie a teraz na dodatek doszlo jeszcze zatrzymanie miesiaczki ktora dotej pory byla regularna . lekarz rodziiny nie widzi nic w takim opisie co robic

Renata GrzechociĹska

Witam.
Z powodu zatrzymania miesiączki proponuję wykonać test ciążowy. Proponuję również skontrolować wyniki badań hormonalnych i ewentualnie udać się do endokrynologa.
Pozdrawiam