Przybieranie na wadze po odstawieniu narkotyków

witam nazywam sie izabela przez 8 lat brałam codziennie amfetamine,poł roku temu całkowicie przestałam ją zażywać od tego momentu przytyłam 15 kg chociarz nie jem przesadnie dużo jestem załamana nie wiem jak sobie z tym tyciem poradzić i gdzie szukać pomocy prosze o jakąś rade pozdrawiam iza

Pani Izo,

amfetamina to środek bardzo pobudzający, także - przemianę materii. Dlatego teraz jak Pani ją odstawiła przemiana materii wróciła do normy, a być może nawyki żywieniowe są już inne i je Pani po prostu więcej. Dobrze byłoby, aby miała Pani ułożoną dietę tak, aby nie chudnąć i nie przytyć.

Zachęcam do kontaktu, aby ułożyć swój jadłospis.
Ewa Ceborska