Przybieranie na wadze po stosowaniu diety

Witam. Mam 26 lat i 160 cm. Stosowalam diete 1200 kcal. 5 posiłków dziennie co około 3-4 h, ok.1,5 litra wody. Ćwiczenia 5 dni w tygodniu po 46-60 min. W ciągu około 70 dni schudłam 7 kg. Waga początkowa 55 kg. Gdy osiagnęłam 48 kg rozpoczęłam stabilizację. Pierwszy tydzień nadal 1200 kcal ale ćwiczenia 3 razy w tygodniu-wszystko było ok. Drugi tydzień 1300 kcal + ćwiczenia 3 razy w tygodniu i przybyło mi 0,5 kg. Boję się, że z każdym kolejnym tygodniem mogę wciąż przybierać...co robić?

Witam Panią,

proszę się nie obawiać - jeżeli dieta jest odpowiednio dobrana to waga nie będzie rosła. Pamięta Pani jednak aby podejść do sprawy racjonalnie. Kalorie to nie wszystko - należy zwracać uwagę na dobór składników.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk