Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przybieranie na wadze po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

witam od 8 lat biore tabletki anty mialam zmieniane juz pare razy bo ciagle tyje zazywalam cilest harmonett sylwie 20 teraz biore diamilla 28 dni w kolo bez przerwy na okres ostatni okres mialam 30 sierpnia wogole przy braniu tych tabletek sie nie pojawia to jedno a po drugie mialam 8 miesiaczna przerwe i spadlam 10kg w dol z 72 na 62 bylam szczesliwa teraz biore tabletki znow i mam spowrotem te 10kg co mam robic zrezygnowac z hormonow ?to tycie jest straszne :(
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! W opisanej sytuacji może okazać się konieczne odstawienie hormonów. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy