Przybieranie na wadze po usunięciu tarczycy i stosowaniu leku Euthyrox

witam 5 lat temu miałam wyciętą tarczyce biorę non stop euthyrox n 125 wyniki mam w normie i tsh i ft3 oraz ft4 niestety ostatnio zaczełam przybierać na wadze nie jem za dużo ostatnio zaczełam także uzywać therm line forte i niestety ale przez 3 tyg waga ani drgneła .... co mam zrobić od poniedziałku zamierzam przejsc na diete niskoweglowodanową oraz pić aloesa dokładnie aloe live detox ... czytalam ostatnio o opornosci insulinowej i tak myśle czy jej nie mam ...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, moze zmniejszył sie poziom ruchu u Pani. Zalecałbym takze udać sie do dietetyka celem oceny Pani nawyków żywieniowych i ewentualnych błędów. Pozdrawia