Przybieranie na wadze pomimo aktywności

Witam. Mam 18 lat. Problemy z wagą pojawiły się na początku września 2013 roku, wtedy zaczelam nagle bardzo intensywnie tyć. TAk że z 56 kg(początek września)do lutego 2014 r ważyłam już 65 kg. Odżywiałam się zawsze w miarę myśle zdrowo, regularnie. Ćwiczyłam 4x w tygodniu po godzinie. I tym sposobem nie chudłam wcale ale waga utrzymywala sie. W wakacje schudłam 10 kg nie wiem jak,nic nie zmienilam,Ale ok pazdziernika waga poszla bardzo w gore i wrocilam do stanu z przed roku. nie mam silypomocy

Witam,

Przy tak drastycznych wahaniach wagi bez zmian stylu życia należałoby zrobic podstawowe badania, ze szczególnym uwzględnieniem pracy tarczycy. Polecam równez wykonanie całościowej analizy organizmu metoda Diacom, pozwoli ona dotrzeć do przyczyny dolegliwości.

Pozdrawiam
Dietetyk, naturopata Joanna Brejecka-Pamungkas
Więcej informacji na www.naturalhealing.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska