Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przybieranie na wadze przy stosowaniu leków po rozległym zawale serca

Jestem po rozległym zawale serca.Czy tyje się od leku-"Plovocorin"?. Biorę również "Anafranil Rs75" oraz "Clonazepanum 2mg".Czy dlatego tyję??? Wazyłam 48kg,wzrost 158cm,a teraz ważę 54,5 kg...Dlaczego??źle sie czuję.."psychicznie",zawsze dbałam o "linię"..mam 58 lat. Ilona R.
KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu

Leczenie choroby niedokrwiennej serca

Niedostateczne zaopatrzenie komórek serca w substancje odżywcze i tlen przyczynia się do powstania choroby niedokrwiennej serca. Dr Tomasz Pasierski opowiada o środkach farmakologicznych oraz innych metodach wspomagających leczenie tej choroby.

 Sylwia Ogrodowczyk
Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Leki często w swych skutkach ubocznych mają wpływ na masę ciała. Poza tym po zawale zapewne zmieniła Pani dotychczasowy tryb życia i to też może mieć wpływ na masę ciała. Niestety nie napisała Pani nic odnośnie diety więc nie potfrafię się odnieść do Pani diety, a może tu należy się przyjrzeć.

Pozdrawiam

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy