Przybranie na wadze i wieczorne ataki głodu po próbie odchudzania

Bardzo rozchwialam swoj organizm wieloma pruba schudniecia. W lato mialam atak woreczka zolciowego bylam 3 tygodnie na diecie.potem wrocilam do normalnego stylu zycia. Efekt jest okropny w ciagu 3 miesiecy przytylam okolo 10 kilo nie moge zapanowac nad wiecznym uczuciem glodu a

Witam, radzę udać się do dyplomowanego dietetyka, który ułoży Pani dietę uwzględniając problemy z pęcherzykiem żółciowym. Odchudzanie na własną rękę zazwyczaj nie daje trwałych efektów, a nasz metabolizm jest bardzo delikatnym mechanizmem i każdą kolejną nieudaną próbą szkodzi mu Pani jeszcze bardziej.