Przybranie na wadze po ciąży i problem ze schudnięciem

Witam. Jestem kobietą wzrost 168 waga 65kg po ciąży przybrałam na wadze i niestety nie udało mi się wrócić do wagi z przed ciąży pracuje na zmianę nocną staram się zdrowo jadać odstawiłam słodycze napoje gazowane itp jadam ciemne pieczywo warzywa owoce i drób ryby niestety moja waga ciągle stoi w miejscu zastanawiam się co mogłabym jeszcze zrobić... dodam że mam skoliozę i nie mogę wykonywać pewnych ćwiczeń. Będę bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Niestety praca na nocnych zmianiach nie pomaga schudnąć, gdyż przyczyniają się temu zaburzenia snu. Pani waga jest w normie. Jeśli jednak Pani nie odpowiada. Proszę pamiętać o zbilansowanej i zróżnicowanej diecie. Jeść węglowodany złożone, zdrowe tłuszcze unikać gotowych przetworzonych produktów. Ewentualnie udać się do dietetyka. I dołączyć ćwiczenia przed ich qykonywaniem proszę skonsultować sie z trenerem