Przyczyna bólu kolana przy zginaniu i dotyku

Witam. Mam 22 lata i dyskoatię w odcinku lędzwiowym, w której ucisk jest na worek oponowy. Bardzo często pojawia się ból kolana, do tej pory niezbyt uciążliwy. Jednak od dłuzszego czasu ból nasilił się i nie odpuszcza. Co może być przyczyną bólu kolana przy zginaniu(klękaniu) oraz mocnego bólu przy dotyku-nacisku z lewej storny lewego kolana?

Witam,
Objawy, które Pani opisuję mogą nie wynikać jedynie z patologii kręgosłupa, a również z uszkodzeń w obrębie stawu kolanowego. Sugeruję kontrolę u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam
dr n. med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narzadu Ruchu
Klinika Silumed-Ortopedia