Przyczyna bólu kości ogonowej od trzech miesięcy

Od około 3 miesięcy, cierpię na ból kości ogonowej. Nie było uszkodzenia mechanicznego. Bój jest raz intensywny: boli przy wstawaniu z pozycji siedzącej, "puszcza" po zrobieniu kilku kroków, czasem boli przy leżeniu, boli przy napięciu mięśni pośladków; czasem ból jest lżejszy. Siedzieć mogę wyłącznie w pozycji z b. wyprostowanymi plecami, inaczej boli. Od ortoprdy mam - Dicloberl. Leczę się na zapal. przydatków. Co może być przyczyna bólu?

Aleksander Ropielewski

Tak długo utrzymujacy się ból wymaga poszerzenia diagnostyki o badania obrazowe, ponieważ może mieć on wiele przyczyn i ich ustalenie jest ważne aby rozpoczać odpowiednie leczenie, w miarę możliwości przyczynowe. Do tego czasu prosze skontaktować się z lekarzem w celu zmiany leczenia przeciwbólowego, tak aby Pani nie cierpiała.